בחברת קלואז’ר שמנו לעצמנו כמטרה את הרצון להיות יעילים לטובת הלקוח. לכן בנינו צוות מיוחד ומוכשר שיפתח את המוצרים (אתרי אינטרנט, אפליקציות, מוצרים ) שיעזרו לנו לקדם את הלקוח בצורה הטובה ביותר הן מקצועית והן מהירה וממוקדת, וחשוב מכך אנו רוצים לפשט עבור לקוחותינו שעסוקים בעמלם את עניני האפיון פיתוח עיצוב ותכנות המייגעים נורא.

הצוות מתמחה בפיתוח אתרים בניית פורטלים בכל שפות הקידוד למיניהם. בעבודה מקדימה בשיתוף עם הלקוח אנו מתאימים את שפת הקוד העיצוב הגרפי למסרים שנרצה להעביר.

תהליך הפיתוח הינו מורכב ומצריך חשיבה מדויקת ויעילה, תוך הכרה של האופציות האפשריות. כדי להגיע באופן מושלם לויז’ן של הלקוח וכן לצרכים שהעסק שלו צריך מהרשת, אנו מסנכרנים בין צוות הקרייאטיב ומומחי השיווק מכירה לצוות המתכנתים, כך אנו מגשרים על פערי הידע של הלקוח בנושאים סבוכים אלו, ומפתחים מוצר שלם אשר נותן את כל הערכים הפרמטרים והעיצוב העדכני בשביל הלקוח.

כוחה של הגאונות היא הכוח המחבר המעבד והמחייה.

כוחה של הגאונות היא הכוח המחבר המעבד והמחייה.
סמואל ג’קסון

תהליכים זה חשוב נכון ? אז זהו שתהליכים בקלואז׳ר זה חובה…אז איך מתחילים ?

אפיון 

המשימות המרכזיות בשלב האפיון הן:

 • למידה – איסוף מידע מהלקוח וכן מחקר שוק לחברות דומות ברשת.
 • הגדרת החזון/מטרה – כדי שהלקוח שלכם לא יהיה מבולבל אתם חייבים מיקוד והגדרה, לכן נציב ונגדיר מטרות ואסטרטגיות שיווקיות לקהלי יעד באתר.
 • פיתוח סקיצה – כדי שכולנו נהיה עם יד על הדופק תמיד נגיע לסקיצות וסכימות (mockup) אשר יראו בבירור ודיוק מה הולכים לראות בסוף הפיתוח.

האפיון הוא החלק החשוב ביותר, בכל תהליך ההקמה. בניית אתר עם תשתית חזקה לשנים קדימה וחברה של גוגל, אפשרית רק עם הבנה מלאה לקראת מה הולכים ולמה.

חווית משתמש (ux)

כמה פעמים לחצתם על לינק מהפון ונכנסתם לאתר מוזר ? התמונות לא במקום לינקים לא נלחצים וכו׳. כמה פעמים נכנסתם לאתר מלא במידע ולא הצלחתם למצוא כלום ? כמה פעמים הסתכלתם על האתר שלכם והיה חסר בו משהו….בשפה מקצועית בעצם לא עברתם חווית משתמש תקינה…לא היה לכם נעים ומושך. אצלנו בקלואז׳ר בגלל האחיזה בשטח ותוקף היותנו קודם כל סוכני מכירות שטח, אנחנו תמיד נדע לפני הלקוח הראשון שייכנס לאתר מה יהיה חסר בו.

כל האתרים שלנו בנויים באופן מחושב מרמת האפיון כמו שהגדרנו מקודם עד התנועתיות באתר…בגלל תוכן נכון, מלא וקריא, קליקים שימושיים (שימושיות) והנעת הלקוח לפעולה בכל דף ודף. וכמובן כמובן רספונסיביות זאת אומרת – התאמת האתר לכל המכשירים הנחשבים כדי שהוא ייראה תמיד פרפקט.

עיצוב ושפה גראפית

החלק היצירתי בענין. אחרי שחפרנו על פרטים טכניים ושפות קוד למינם אנחנו מגיעים ליצירה. החלק האהוב עלינו. אנחנו חיים צבעים, השראות, צלילים, פרטים קטנים, 2020, יחס בין אובייקטים ברמה טיפה חולנית.

כי זה השלב שייחד אותך בעל/ת עסק יקר/ה מכול המתחרים שלך !! כמו שישנם אלף שירים על אותם אקורדים בשינויים מינורים כך גם כאן, תמיד נמצא עוד גוון, עוד דיוק, עוד עולם שלם שיעשה את הכול ממותג ומדהים. (כנסו לאתרים שעשינו, זה די ברור שם 🙂

פיתוח והעלאה לשרת

זהו, די סיימנו, אתם כבר שולחים תיקונים אחרונים, הוספות, תמונות של מוצרים, לקוחות, לינקים לפייסבוק ולמדיה, ועוד כל מי פיצ׳פקעס עד שנאקטב הכול על גבי שרת שתבחרו או על גבי שרת מהיר ומאובטח שלנו, ממנו נהנים עשרות אתרים עם אחראיות מלאה לתיקונים/באגים, ושירות נפלא ומדריך כדי שיהיה לכם קל יותר לחיות איתו. וכמובן מאובטח ברמה גבוהה.

לייעוץ בכל הקשור לבניית אתרים/ פיתוח אפליקציות ומערכות שונות נשמח לשיחה שלך עכשיו:

073-732-1444

או בווצאפ: 050-88-22-44-3 


  מומלץ

  חבילת פיתוח

  1680 ש"ח
  אפיון אתר / צורך הלקוח

  קידוד אתר

  דומיין ואחסנה לשנה

  תחזוקה וניהול לשנה

  כתיבת תכנים

  עיצוב שפה גראפית

  לוגו

  סרטון

  חיבור לכלי גוגל

  חיבור לרשתות חברתיות


  יעוץ בביצוע מכירות
  לרכישה
  התחל שיחה
  צריך עזרה?