מיתוג ועיצוב משרדים וחללי עבודה / עסקים

יוצרים ומבצעים עבורך

מקום שיזכרו את השהות בו.

קלואז׳ר והאמן הישראלי קנדי גבריאל מימון בשיתוף פעולה מיוחד מבצעים עבור עסקים עיריות וארגונים אמנות על קירות המשרדים וחללי העבודה על פי חזון מדויק . גם בפנים המתחם וגם מחוצה לו – הכל כדי לייצר חלל מפעים שמשלב את מאפייני העסק/ארגון/אישיות עם אמנות יצירתית מה שמבטיח את הבידול והמיוחדות הנצרכים כיום.

גבריאל מימון הינו אמן גאון שמפתח טכניקות ציור המשלב חומרים ייחודיים ביצירותיו כדי להתאימם לתנאי העבודה השונים מקנבס עד קירות גבס ובטון לכן מיתג קירות ועסקים בקנדה ואפילו קיר בפארק גדול  שהתבסס כמקום תיירותי עקב האמנות שלו.

כחלק מעבודתנו במהלך השנים האחרונות צברנו ניסיון רב בדפוס ושילוט חוצות ועסקים ונתנו שירותים לקמפיינים ענקיים – בין היתר שילוט לעסקים, גדר מדברת, שילוט ליזמי נדלן,  בחירות ארציות ומוניציפאליות. ירידים ותערוכות, גדרות פרויקטים מיתוג ועיטוף רכבים ומשאיות ועוד.

השילוב הייחודי שיצרנו עם גבריאל ייתן מענה אומנותי רחב ומפואר להתפתחות שקורית כל הזמן בעולם, בדגש רחב על האווירה בחללים גם לעובדים וגם למבקרים בין אם זה לקוחות או אורחים. השילוב שבין יופי ואמנות חכמה להחדרת המסר הינו יעד חשוב שהצבנו לעצמנו כדי להיות איכותיים ומובדלים כנ״ל לקוחותינו.

אנו יודעים להדפיס בכל גודל ועל כל חומר (למעט נייר) וכן להתקין בכל רחבי הארץ בכל גובה.עבודתינו  מהירה ואיכותית שכן הציוד והמכונות מהמתקדמים בעולם ושומרים על תו תקן ירוק ונכון לסביבה. בגלל הבנתנו בשיווק ובמכירות, המיתוג  יעבור בצורה הנכונה ביותר ללקוח בלי שתצטרכו לשבור את הראש ותתלבטו איך כדאי לעצב. אנחנו נבנה עבורכם אופציות מצוינות, שמהן תבחרו את הניראות שלכם בשטח.

בית הדפוס והחברה דוגלים בהתחדשות מתמדת לפי הצרכים המשתנים כל הזמן בעולם השיווק והדפוס. כמו כן, בית הדפוס עובד עם חומרים בעלי תקן אנרגיה ירוקה  רוב המוצרים מיוצרים על בסיס מים, מה שפוגע פחות ברמה ניכרת באיכות הסביבה.

בין המוצרים שלנו : מדבקות קיר למשרד ולעסק, חיתוך אותיות, חיתוך תלת מימד,שלטי אותיות, מדבקות רשת, מיתוג רכבים, רשתות משי לשלטי חוצות,  שלטי הכוונה,  רולאפים,  קאפות,  שלטי פרספקט מוארים, דוכני קד”מ, שילוטים על מתנפחים, שילוט לעסקים, גדר מדברת, שלטי חוצות.

קלואז׳ר הינה החברה היחידה בשוק אשר לה סל שירותים מושלם אשר ייתן לעסק שלך ראש שקט״ 

צפו כדי לדעת

קמפיין פרסום בדקה וחצי

אנחנו עושים לכם שקט. צפו כדי להבין איך.

היתרונות שלנו

אומנותי מקצועי פרקטי וזול.

התחל שיחה
צריך עזרה?