אודות החברה

באנו לעשות

לעסק שלך שקט

שנת 2014, הנתון אומר שרק אחד מעשרה עסקים שנפתח, מצליח לשרוד.

הסיבות לכך לא מעטות אבל אחת הסיבות הבולטות הנראית לעין היא – אי גידול מחזור המכירות או העמסת ייתר בהוצאות מכירה שיווק והון אנושי.
בהעדר גב כלכלי איתן, וכן מעוף בכל מה שקשור לניהול העסק ומחלקת המחכירות אזי הוא נשאר במקום ומתחיל להידרדר עד למכירתו או סגירתו .

CLOSURE זיהתה את הקשיים הרבים הטמונים בעולם המכירות הן מצד המעסיקים והן מצד אנשי המכירות, והחליטה לבנות גוף חיצוני אשר ייתן שרות ביצוע של שווק ומכירות מרמת הפיתוח העסקי עד השמת אנשי מכירות איכותיים ממאגר מצומצם ומסונן היטב דרך בניית אסטרטגיית שיווק, בניית אתרים ועיצובם, קידום בגוגל (SEO), הכול בשביל לסגור את העסקאות בשטח ולהגדיל את המכירות על ידי סוכני מכירות מוכשרים ומקצועיים.

0
מוצרים ושירותים
0
חטיבות
0
אחוזי הצלחה
0
חבר׳ה בצוות
0
מעגל אחד
ההסטוריה שלנו

היא היכולת שלכם

אנחנו כאן כבר שנים סוחבים וחוצבים דרך. למדנו החכמנו בנינו תורות לחימה שלימות שיעזרו לכולנו לצעוד בבטחה בכל אזור…גם בחלל

בשנים האלו מייסד החברה מר חן נאמן ניהל ויזם שורת מפעלים ופרוייקטים בארץ ובעולם בלא מעט תחומים, כשתפקידו המרכזי היה להרים את העסקים ממצב כאוטי בכל הפרמטרים ובזמן קצר לתעל את יחידות הרכש והייצור בהלימה מלאה למכירות המוצר והצורך בשוק, כך מחזורי המכירות בפרוייקטים ובמפעלים גדלו בעשרות אחוזים תוך כדי ״ריפוי וביסוס״ המערכות.

נסיון זה גרם לו לפתוח מאוחר יותר חברת ביצוע עם כלים מגוונים ומקצועים בעולם השיווק והמכירות שבעצם תתן סט כלים רחב ומנוסה לכל עסק/פרויקט כולל עסקים ויזמויות שלו עצמו ועל פי מתודולגיה פרקטית שקושרת את לקוח הקצה בשטח דרך ערוצי השיווק והפרסום של 2020 עד לייצור המוצר עצמו. השירות כולל את פיתוח עסקי, אסטרטגיית שיווק, ייעוץ מכירות, בניית ספר מותג,  ניהול קמפיינים וביצוע מכירות שטחֿ, הכל תחת מטרייה אחת ועגולה.

מזל טוב. נוסדנו !!

פרוייקטים ראשונים של קלואז׳ר בשנים האלו והקמת התשתית הידע והצוות שיעזור לבנות עבור כל לקוח את ״החללית״ שלו. פרויייקטים מרכזיים בנשים אלו ״בית מלון בוטיק לכלות״ יריד נדלן בשיתוף קניון עיר ימים  בו לקחו היזמים והקבלנים הגדולי בארץ כגון שיכון בינוי אזורים בנק פועלים האחיםם חג׳אג ועור רבים וטובים

בשנה זו גם נכנסנו לעולם קמפיינים בחירות ונתנו שירות למתמודדים בבחירות המונציפאליות וכן לסיעת מרצ על כל מתמודדיה.

בשנים אלו העסק ממשיך להתבסס ולבנות את עצמו ואת בסיס הידע והמקצועיות.

לאחר פרויקט בארצות הברית הצלחנו לייצר דלת מסתובתת עם כל מיני שת״פ שיעזר ללקוחות שלנו למכור בין הארצות ולהפתח דרך כך.

עכשיו ? עכשיו נפלא. לאחר התבססות רחבה ודרך מפותלת שכללה לא מעט לימודים והכשרות לאנשי הצוות בכלים השונים אנחנו כבר זמן מה בשגרה כמכונה שםועלת ללא ליאות עבורכם, ב2019 נכנסנו גם לקומפלקס משרדים מרהיב בלב מרכז העסקים של העיר נתניה….

עכשיו תורכם לבוא, לקפוץ לבקר – להבין אותנו..יהיה מעניין…

היתרונות שלנו

להצלחה שלך

CLOSURE נותנת את השרות לעסקים אשר המוצר שלהם טוב, וחזונם בריא . וכן בעלי העסק מוכנים לרה-ארגוניזציה שתביא לביסוס העסק לטווח ארוך ע”י לא מעט כלים הנדרשים לכך.

CLOSURE מתמחת בסגירת עסקאות. הגדלת מחזורי מכירות ואת נתח אחוזי הרווחיות בהם ע”י הבנת המוצר / עסק וקשירת דרכי שיווק ומכירה במדיות השונות עד לקבלת הליד (לקוח פוטנציאלי)
החברה שלנו בנויה ומורכבת מצוות שמבין שיווק ומכירות. במשפחה שלנו יש אנשי מכירות שטח, מנהלי שיווק, מעצבים גרפיים, מתכנתי אתרים ומפתחי אפליקציות, מאמנים אישים, אנשי SEO ו PPC, רואי חשבון ואפילו ד”ר לפסיכותרפיה.

אורגאניות - מרמת ההבנה למידה אפיון עד המכירה בשטח
פרקטיות - אנחנו לא מבזבזים זמן.הוא הכי חשוב. לא לנו ולא לכם.
גמישות - אנחנו עובדים לפי התזרים שלכם, כשתצליחו נרוויח יותר
אמת פשוטה - לא מוכרים קרח לאסקימוסי, מוכרים לו תנור.
כתבנו המון

תמשיכו להתעניין בנו

התחל שיחה
צריך עזרה?