השירותים שלנו

הכול כאן מוכן לקרב

הכול במקום אחד מואר...

תאר לך עולם בו אתה קם בבוקר ליום העבודה בעסק שלך שאתה אוהב עושה מה שאתה אוהב ואת התחום המעצבן הזה מכירות יש מישהו שעושה עבורך על חשבון הזמן שלו ומרוויח רק על התוצאה המכירה בשטח…מה היית אומר?

אנחנו עושים ביצוע מכירות בפועל עבור עסקים שרוצים להתרחב ולעשות את הכול נכון יותר. עכשיו נשאר לך לך להתקשר או סתם לשלוח הודעה והכול יתחיל…

אבל יש לי לוגו ב200 שחבר עושה לנו. אנחנו ישראלים. עם כל מה שזה אומר חלק ממה שזה אומר שלפעמים אנחנו מחפפים. כן כן הכול כאן על השולחן, לכן חשוב לנו להגיד לכם שאין דרך להצליח באמת אם המיתוג לא נכון, כן העסק יכול להכניס כסף אבל לאורך זמן מה קורה ? אבל למתג זה יקר נכון ?

אז זהו שלא, בגלל שאכפת לנו מהתוצאות שלך אתה תקבל מיתוג ברמות הגבוהות ביותר במחיר של עיצוב סתמי איך ? תתקשר עכשיו או שלח הודעה…

בגלל שאנחנו רוצים למכור טוב אנחנו חייבים להיות חזקים בעולם הדיגיטאל לכן בנינו חטיבה עם צוות מוכשר וגאון שייתן מענה לכל צורך בעולם הפיתוח קוד בוטים ואתרים. הייחודיוץ בלעבוד עם החבר׳ה האלה זה כי הם מקבלים אפיון שבנוי על יסודות עולם המכירות והאסטרטגיה של הנעות לקוח לפעולה ועוד.

 

אנחנו לא סתם ״בונים אתרים״ אנחנו חיים מכירות ואת הנתונים הכי מדוייקיםם בכל תחום ושוק ולפי זה מפתחיםאת הפרוייקטים ללקוחותינו ולפרוייקטים שלנו.

מבחינתנו הטרנד היום בעולם הוא לבזבז כסף המון כסף על קמפיינים שונים. אנחנו נתקלים בקמפיינים לא הגיוניים שצוותי קידום שלא מבינים מכירות עשו ללקוחות וזה פשוט נורא. אנחנו מאמינים שהכלים המיוחדים של גוגל ופייסבוק נועדו לעזור לנו ולא להכביד על הכיס שלנו.

הקידום שלנו ממוקד ובנוי לפי תזרים וכיס הלקוח, הכול קורה צעד צעד מרמת בניית הקמפיין עד המכירה בשטח לכן אנו היחידים בשוק עם יד על הדופק מושלמת שתדע לחסוך לך כסף ולהגדיל לך באמת את המכירות.

כדי להביא ללקוחותינו את כל פלטפורמות הפרסום במחירים טובים הכול בשביל שהמכירות יגדלו בלי להיחנק מסכומי עתק שצריך לשים בפרסום ובפרט פרסום חוצות. החלטנו להיכנס לתחום שטחי פרסום חוצות בארץ. בשנת 2018 קלואז׳ר רכשה זיכיון מחברת ״יעד תחנות דלק״ לשטחי פרסום אצלם בתחנות הדלק בצמתים סואנים מאוד בארץ.

בימים אלו נבנה מגדל הפרסום הראשון ״טוטם״ (גובה 9 מ׳ רוחב 4 מ׳) בו נשמח לפרסם כל בעל עסק שילך איתנו דרך מדוייקת שתביא תוצאות ברורות בשטח. נסו אותנו ! 

זה התחיל מלקוח שרצה לגדול והיום אחרי 6 שנים הוא חטיבה בתוכנו עם מפעל ייחודי וחזק מאוד בתחום הדפוס הדיגיטאלי ושילוט מואר שילוט תלת מימד על כל גווניו. בשנים האחרונות נתנו שילוט למאות עסקים בארץ, ירידים גדולים, וכן למפלגות ארציות ומונציפאליות בארץ. במפעל גם מסגריה מקצועית ויכולות לעשות כל פרויקט בתחום.

אנו מייצרים כל סוג של שלט –  בכל גודל כל גובה כל חומר-  דפוס על לוקובונד, דפוס על שמשונית (ברזנט),דפוס מדבקת ויניל,דפוס פרספקט, דפוס קרטון, חיתוכי cnc, עיטוף אוטובוסים,מכוניות, ווילונות מודפסים למשאיות. גדר מדברת לקבלני נדלן ועוד. 

לך תתפוס עין של בן אדם בכמה שניות ואז תעביר לו מסר מדוייק שיגרום לו להוציא כסף מהכיס, לא פשוט ! ואם רוצים לעשות את זה נכון צריך להוציא המון כסף, המחירים בשוק לסרטוני תדמית מקצועיים וטובים – יקרים מאוד, כמו כן סרטוני פרסומת וסרטוני אינסטנט למדיות ורשתות חברתיות.

לך תחפש קרייאטיב, תחשוב על מה להגיד איזו מוזיקה באיזה צלם ועורך לבחור והאם זה יעזור למכירות, אצלנו בונים את הסרטון מהשטח מההבנה של הלקוח ועצם המכירה ואז סוגרים לך במחירם מצחיקים סרטונים חזקים ועשירים מאוד. 

אנחנו מאמינים שאם עובדים נכון

אפשר לצמוח גם מהמאדים.

מומלץ

חבילת פיתוח

1680 ש"ח
אפיון אתר / צורך הלקוח

קידוד אתר

דומיין ואחסנה לשנה

תחזוקה וניהול לשנה

כתיבת תכנים

עיצוב שפה גראפית

לוגו

סרטון

חיבור לכלי גוגל

חיבור לרשתות חברתיות


יעוץ בביצוע מכירות
לרכישה
מומלץ

חבילת עיצוב

888 ש"ח
אפיון צורך הלקוח

לוגו

פולדר

כרטיס ביקור

3 קאברים פייסבוק

3 עיצובי פוסט

תיק עבודות

קטלוג


ייעוץ בביצוע מכירותלרכישה
מומלץ

חבילת שילוט

3080 ש"ח
אפיון אתר / צורך הלקוח

עיצוב ומיתוג אובייקטים

הדמייה

שלט אותיות מואר

מיתוג 4 קירות עסק

שלטונים ומדבקות

רולאפ

עיצוב פלאייר

עיצוב תפריט/ מסמכים


יעוץ בביצוע מכירות

לרכישה
מומלץ

חבילת קידום

1888 ש"ח
אפיון צורך הלקוח

מיקוד קהלי יעד

ניהול אתר + אחסנה

ניהול דף פייסבוק

ניהול דף אינסטגרם

ניהול קמפיין גוגל + יוטיוב

ניהול קמפיין פייס / אינס

כתיבת תכנים

עיצוב ומיתוג גרפי

"בוט" הודעות מסנג'ר


יעוץ בביצוע מכירות

לרכישה
מומלץ

חבילת ביצוע שיווק ומכירות

2888 ש"ח + 18% מהרווחי התוצאות
אפיון ומיקוד לקוח/עסק/מתחרים/קהלי יעד

כתיבת תוכנית משימות והפעלה עפ"י יעדים

בנייה /שדרוג אתר

בניה/שדרוג שפה גראפית

סרטון תדמית/פרסומת

ניהול דף פייסבוק ואינסטגרם

ניהול קמפיינים גוגל

ניהול קמפיינים פייסבוק

"בוט" הודעות מסנג'ר

אכסנה וניהול אתר

40 שעות חודשיות ביצוע מכירות בפועל


יעוץ בביצוע מכירות

לרכישה

החלליות בשבילך.

התחל שיחה
צריך עזרה?