אחד הדברים היותר כייפים בעסק לפחות בהתחלה זה לעבוד על לוגו לעסק, נכון ? בסוך כולנו ילדים שאוהבים לקחת דף ומכחול ולצייר את החלומות שלנו ויש לנו כמה חבר׳ה בצוות שאוהבים ליצור בדברים הרבה יותר ביזארים ממכחול אבל נשמור את זה לפעם אחרת…:)

לוגו/פולדר לעסק /רולאפ לעסק /שלט לעסק/ אתר לעסק / חולצה לעובד / ועוד כל דבר ודבר מצריך בסוף קובץ שאותו ייצר גרפיקאי, לעצרנו אנחנו רואים המון בעלי עסקים שכל פעם שהם צריכים מוצר מסויים מהמוצרים שהזכרתי הם הולכים לגרפיקאי אחר, ואיה המיתוג איה האחידות והכול מתערבב, תחשבו על ארון הבגדים שלכם, אם תשימו את כל החולצות הכחולות בצד אחד תמיד יהיה לכם קל למצוא חולצה בצבע כחול, למה ? כי ככה העין האנושית עובדת היא מקטלגת במהירויות לא היגיוניות פרטים ומסדרת את הכול למוח…האם תרצו שכל לקוח פוטנציאלי יעבור על מודעה לוגו פרסום שלט ולא יזכור אותו כי זה עוד שלט…לא !

אנחנו בקלואז׳ר נעבוד קשה על אחידות ושפה מקצועית מייחדת ומבדלת עבורכם עבור החלום שלכם עבור העסק שלכם. נשמח שתעברו על תיק העבודות שלנו כי אנחנו ממש אוהבים להתגאות בהם ואז תחליטו אם כדאי לתת לנו את המושכות המאוד חשובים האלו.

מיתוג לעסק זה לא דבר לזלזל בו. דבר איתנו בכל שאלה בענין מיתוג ועיצוב גראפי.

אם זה לא מוכר זה לא יצירתי
דיוויד אוגבלי

מומלץ

חבילת עיצוב ומיתוג

888 ש"ח
אפיון צורך הלקוח

לוגו

פולדר

כרטיס ביקור

3 קאברים פייסבוק

3 עיצובי פוסט

תיק עבודות

קטלוג


ייעוץ בביצוע מכירותלרכישה
התחל שיחה
צריך עזרה?