כחלק מעבודתנו במהלך השנים האחרונות צברנו ניסיון רב בדפוס ושילוט חוצות ועסקים ונתנו שירותים לקמפיינים ענקיים – בין היתר בחירות ארציות ומוניציפאליות. ירידים ותערוכות, גדרות פרויקטים מיתוג ועיטוף רכבים ומשאיות ועוד. אנו יודעים להדפיס בכל גודל ועל כל חומר (למעט נייר) וכן להתקין בכל רחבי הארץ בכל גובה.

עבודתנו מהירה ואיכותית. שכן הציוד והמכונות מהמתקדמים בעולם. וכן שומרים על תו תקן ירוק ונכון לסביבה. בגלל הבנתנו בשיווק ובמכירות, השלטים והמיתוג שלכם יעבור בצורה הנכונה ביותר ללקוח בלי שתצטרכו לשבור את הראש ותתלבטו איך כדאי לעצב. אנחנו נבנה עבורכם אופציות מצוינות, שמהן תבחרו את הניראות שלכם בשטח.

בית הדפוס והחברה דוגלים בהתחדשות מתמדת לפי הצרכים המשתנים כל הזמן בעולם השיווק והדפוס. כמו כן, בית הדפוס עובד עם חומרים בעלי תקן אנרגיה ירוקה ולכן רוב המוצרים מיוצרים על בסיס מים, מה שפוגע פחות ברמה ניכרת באיכות הסביבה.

שלטים מוארים – כל סוגי השלטים המוארים, וכן שלטי אותיות תלת מימד על פי כל עיצוב גראפי, וסגנון תאורה שתרצו או שנתאים לכם.

גדרות פרויקטים – כל פרויקט נדל”ן שמכבד את עצמו מקים גדר עם הדמיית הפרויקט על גביו, אנחנו כאן לעשות את זה עם קונסטרוקציה או ישירות על האיזכורית.

הדפסה על שמשוניות – שמשונית באיכות גרמנית עם אחריות מלאה הדפסה בצבע  מקורי ואיכות DPI גבוהה כולל גימור וטבעות.

וילונות למשאיות– הדפסה והתקנת וילונות למשאיות באיכות הכי גבוהה בשוק.

הדפסה על פוליגל – הדפסה על מדבקות וניל – מיתוג ומדבקות רשת לרכבים – רשתות משי לשלטי חוצות – שלטי הכוונה – רולאפים – קאפות – שלטי פרספקט מוארים – דוכני קד”מ – שילוטים על מתנפחים – עמדות קד״מ – ועוד …

לייעוץ בכל הקשור למיתוג העסק שלך / מיתוג המשרדים חללים / הרכבים / שילוט / עמדות לירידים וביתנים לירידים ועוד ועוד… נשמח לשיחה שלך עכשיו – 073-732-1444
או לווטסאפ
050-88-22-44-3
התחל שיחה
צריך עזרה?