לא מעט דיו נשפך ועוד יישפך על דמותו של ראש ממשלת ישראל בנימין (ביבי) נתניהו על המדיניות שלו הפולטיקה שלו וכמובן על גלידות בטעם פיסטוק ועל שרה שלו, בפלטפורמה הזאת אנחנו לא נדבר פוליטיקה (בכל הזדמנות אשמח לחפור גם על זה, מבטיח) אבל כן נדגיש כאן את הנהגתו הברורה בכל הקשור להעצמת המדינה ולהפיכתה למובילה בתחומי מפתח כגון חקלאות סייבר, מחזור מים, היי טק, רכב ועוד, תחומים הנחוצים להישרדות והתפתחות העולם.

למה זה חשוב ? כי אנחנו יזמים ואנשי עסקים, אנשי שיווק ומכירות אשר חייבים תמיד להתפתח ולפרוץ את תקרת הזכוכית שכל הזמן תאיים לקחת אותנו לאחורה (מה שלא עולה, יורד. זוכרים ?)

אחד מהפרמטרים החשובים שיעזרו לכל עסק לצמוח הוא כמובן הגדלת הנפח של קהל היעד הפוטנציאלי. את זה נעשה או על ידי מציאת אזורי יעד חדשים בהם לא מכרנו או נחשוב על הרחבת מגוון המוצרים שלנו. ובכך אין ספק שהשנים האחרונות עשו טוב מאוד עם כל הקשור בכך.

תמיד נשמח לעזור לכם לפרוץ תקרות זכוכית גם כאלה שמעבר לרחוב וגאם כאלה שהם מעבר לים.

“לא רק שישראל לא סובלת מבידוד מדיני, ישראל היא מדינה מחוזרת…ובעקבות חיזוק היחסים שלנו עם מעצמות אסיה, מדינות אפריקה, מדינות אמריקה הלטינית, בא עכשיו הקשר עם מדינות חשובות בעולם המוסלמי. זה חלק ממדיניות ברורה של יציאה למרחב. יחסי ישראל הם בפריחה חסרת תקדים.”

                                                        בנימין נתניהו

התחל שיחה
צריך עזרה?