שילוט ומיתוג עסקים

מייצרים עבורך

כל שלט, כל גודל, בכל גובה

כחלק מעבודתנו במהלך השנים האחרונות צברנו ניסיון רב בדפוס ושילוט חוצות ועסקים ונתנו שירותים לקמפיינים ענקיים – בין היתר שילוט לעסקים, גדר מדברת, שילוט ליזמי נדלן,  בחירות ארציות ומוניציפאליות. ירידים ותערוכות, גדרות פרויקטים מיתוג ועיטוף רכבים ומשאיות ועוד. אנו יודעים להדפיס בכל גודל ועל כל חומר (למעט נייר) וכן להתקין בכל רחבי הארץ בכל גובה. עבודתנו מהירה ואיכותית שכן הציוד והמכונות מהמתקדמים בעולם ושומרים על תו תקן ירוק ונכון לסביבה. בגלל הבנתנו בשיווק ובמכירות, השלטים והמיתוג שלכם יעבור בצורה הנכונה ביותר ללקוח בלי שתצטרכו לשבור את הראש ותתלבטו איך כדאי לעצב. אנחנו נבנה עבורכם אופציות מצוינות, שמהן תבחרו את הניראות שלכם בשטח.

בית הדפוס והחברה דוגלים בהתחדשות מתמדת לפי הצרכים המשתנים כל הזמן בעולם השיווק והדפוס. כמו כן, בית הדפוס עובד עם חומרים בעלי תקן אנרגיה ירוקה ולכן רוב המוצרים מיוצרים על בסיס מים, מה שפוגע פחות ברמה ניכרת באיכות הסביבה.

שלטים מוארים – כל סוגי השלטים המוארים וכאלה לא וכן אותיות תלת מימד על פי כל עיצוב גראפי

גדרות פרויקטים – כל פרויקט נדל”ן שמכבד את עצמו מקים גדר עם הדמיית הפרויקט על גביו, אנחנו כאן לעשות את זה עם קונסטרוקציה או ישירות על האיזכורית.

הדפסה על שמשוניות – שמשונית באיכות גרמנית עם אחריות מלאה הדפסה בצבע  מקורי ואיכות DPI גבוהה כולל גימור וטבעות.

וילונות למשאיות– הדפסה והתקנת וילונות למשאיות באיכות הכי גבוהה בשוק.

הדפסה על פוליגל,  הדפסה על מדבקות וניל, מיתוג ומדבקות רשת לרכבים, רשתות משי לשלטי חוצות,  שלטי הכוונה,  רולאפים,  קאפות,  שלטי פרספקט מוארים, דוכני קד”מ, שילוטים על מתנפחים, שילוט לעסקים, גדר מדברת, שלטי חוצות, 

קלואז׳ר הינה החברה היחידה בשוק אשר לה סל שירותים מושלם אשר ייתן לעסק שלך ראש שקט. 

צפו כדי לדעת

קמפיין פרסום בדקה וחצי

אנחנו עושים לכם שקט. צפו כדי להבין איך.

היתרונות שלנו

מקצועי פרקטי וזול.

התחל שיחה
צריך עזרה?